Nejlepší sýry, vynikající klobásky a skvělá vína. Přijďte, my vám nařežeme!
V naší zlínské gurmánské speciálce vám rádi nabídneme ty nejlepší sýry z Holandska, Itálie, Belgie, Francie či ze Slovenska. Sýry dva měsíce mladé i pět let staré. S příchutí i bez, s plísní, sýry měkké i tvrdé, uzené i čerstvé. Sýry, bez nichž si za chvíli nebudete umět představit svůj život.

Pro ty, kteří si raději pochutnávají na mase, máme v nabídce vynikající maďarské klobásy i francouzské sušené klobásky. Z Francie vozíme i fantastické bezlepkové teriny a paštiky Jean Brunet.

V našich regálech najdete také  řecké olivy a olivové oleje. Vybrat si můžete kvalitní těstoviny, různé omáčky nebo belgické čokolády. K tomu nabízíme i úchvatná francouzská vína od herců Pierra Richarda a Gerarda Depardieu. Moravská vinařství u nás zastupuje Ampelos.

Všem zákazníkům rádi zabalíme zboží do dárkových košů. Na oslavy či večírky vám připravíme sýrové mísy. Pokud chcete někomu darovat spoustu dobrot, ale nejste si jisti, co má rád, nevadí. Dejte mu náš dárkový poukaz. Přijďte k nám a objevte nové gurmánské zážitky.
Otevírací doba

PO - PÁ   09:00 - 18:00
SO   9:00 - 11:00
Dělejme jen takovou práci, která slouží veřejnosti. T. Baťa