Společnost Grafton Recruitment byla založena v roce 1982 v Irsku a patří k předním poskytovatelům personálních služeb a poradenství. Je jednou z největších nezávislých evropských firem, která vyhledává zaměstnance napříč všemi sektory a pracovními pozicemi.
Grafton Recruitment nabízí efektivní řešení v otázkách náboru, ať už se jedná o jednorázové vyhledání zaměstnance nebo velkoobjemové nábory pro soukromý i veřejný sektor. Specializuje se dále na agenturní zaměstnávání formou dočasného přidělování. Připravuje také  na míru řešení outsourcingu nebo kompletní zajištění servisu náboru řízením celého procesu jako hlavní dodavatel. Patří rovněž mezi přední poskytovatele outplacementových služeb a poradenství nebo výběru zaměstnanců pomocí assessment center, speciálních testů a dodatečně nabízí poradenský servis v oblasti lidských zdrojů.

Grafton Recruitment, s.r.o. je v současné době zastoupena 14 pobočkami po celé ČR. Nabízíme téměř 3 000 pracovních pozic napříč všemi obory. Máme práci téměř pro každého a to jak na hlavní pracovní poměr, na částečný či jen brigádně. Práci u nás najdou odborníci i nekvalifikovaní pracovníci. Technicky zaměřeným uchazečům nabídne servis náš tým Grafton Technologies, který se zaměřuje na pozice z IT a Engineeringu. Naši pracovními mají přehled o pracovních trhu, mzdách i aktuálně nabízených benefitech a volných pracovních pozicích. Vyberou pro každého uchazeče tu nejlepší nabídku a provedou ho výběrovým řízením od prvního pohovoru po nabídku. Najdeme práci i Vám!
Dělejme jen takovou práci, která slouží veřejnosti. T. Baťa
Otevírací doba
PO - PÁ 8:00 - 17:00